БРАВА МЕБЕЛНА X-IT 409
Код: 460093
В наличност
Кратко описание
- ТИП : МЕБЕЛНА БРАВА
- ШИРИНА : 45.00 мм
- ВИСОЧИНА : 55.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 55.00 мм
- ЗА СТЪКЛО/РАФТ ДО : 10 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 409 |
| ТИП | МЕБЕЛНА БРАВА |
| ШИРИНА | 45.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 55.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 55.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | алуминий |
| ПОКРИТИЕ | ХРОМ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.099 kg |
| ЗА СТЪКЛО/РАФТ ДО | 10 мм |
| EAN | 3800157701501 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















