БРАВА МЕБЕЛНА X-IT 409
Code: 460093
In stock
Short Description
- TYPE : МЕБЕЛНА БРАВА
- WIDTH : 45.00 мм
- HEIGHT : 55.00 мм
- LENGTH : 55.00 мм
- FOR GLASS THICKNESS : 10 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 409 |
| TYPE | МЕБЕЛНА БРАВА |
| WIDTH | 45.00 мм |
| HEIGHT | 55.00 мм |
| LENGTH | 55.00 мм |
| MATERIAL | алуминий |
| COVERING | ХРОМ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.099 kg |
| FOR GLASS THICKNESS | 10 мм |
| EAN | 3800157701501 |
No documents were found for this product

English 
















