БРАВА МЕБЕЛНА X-IT 138-22
Код: 460091
В наличност
Кратко описание
- ТИП : МЕБЕЛНА БРАВА
- ШИРИНА : 33.00 мм
- ВИСОЧИНА : 45.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 45.00 мм
- ДИАМЕТЪР НА ЧАШКАТА : 22 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 138-22 |
| ТИП | МЕБЕЛНА БРАВА |
| ШИРИНА | 33.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 45.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 45.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | алуминий |
| ПОКРИТИЕ | ХРОМ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.063 kg |
| ДИАМЕТЪР НА ЧАШКАТА | 22 мм |
| EAN | 3800157701488 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















