БРАВА МЕБЕЛНА X-IT 138-22
Code: 460091
In stock
Short Description
- TYPE : МЕБЕЛНА БРАВА
- WIDTH : 33.00 мм
- HEIGHT : 45.00 мм
- LENGTH : 45.00 мм
- DIAMETER OF THE CUP : 22 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 138-22 |
| TYPE | МЕБЕЛНА БРАВА |
| WIDTH | 33.00 мм |
| HEIGHT | 45.00 мм |
| LENGTH | 45.00 мм |
| MATERIAL | алуминий |
| COVERING | ХРОМ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.063 kg |
| DIAMETER OF THE CUP | 22 мм |
| EAN | 3800157701488 |
No documents were found for this product

English 
















