ТОП МАТРАК ISLEEP NATURA RELAX 82X190 СМ.
Код: 149247
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕМОРИ ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 190.00 см
- ШИРИНА : 82.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 3.00 см
Доставка:
| Марка | ISLEEP |
| МОДЕЛ | NATURA RELAX 82X190 СМ. |
| ТИП | ТОП МАТРАК |
| МАТЕРИАЛ | МЕМОРИ ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 190.00 см |
| ШИРИНА | 82.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 3.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТЕКСТИЛ, ТРЕТИРАН С ЛАЙКА |
| EAN | 3800917011253 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












