ТОП МАТРАК ISLEEP NATURA RELAX 82X190 СМ.
Code: 149247
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕМОРИ ПЯНА
- LENGTH : 190.00 см
- WIDTH : 82.00 см
- THICKNESS : 3.00 см
Shipping:
| Brand | ISLEEP |
| MODEL | NATURA RELAX 82X190 СМ. |
| TYPE | ТОП МАТРАК |
| MATERIAL | МЕМОРИ ПЯНА |
| LENGTH | 190.00 см |
| WIDTH | 82.00 см |
| THICKNESS | 3.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТЕКСТИЛ, ТРЕТИРАН С ЛАЙКА |
| EAN | 3800917011253 |
No documents were found for this product

English 












