ТОП МАТРАК ISLEEP NATURA RELAX 140X200 СМ.
Код: 149249
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕМОРИ ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 140.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 3.00 см
Купи на изплащане
от4.06 €
/
7.94лв.
| Марка | ISLEEP |
| МОДЕЛ | NATURA RELAX 140X200 СМ. |
| ТИП | ТОП МАТРАК |
| МАТЕРИАЛ | МЕМОРИ ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 140.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 3.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТЕКСТИЛ, ТРЕТИРАН С ЛАЙКА |
| EAN | 3800917011277 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












