ТОП МАТРАК ISLEEP NATURA RELAX 140X200 СМ.
Code: 149249
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : МЕМОРИ ПЯНА
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 140.00 см
- THICKNESS : 3.00 см
See credit plans
from4.06 €
/
7.94лв.
| Brand | ISLEEP |
| MODEL | NATURA RELAX 140X200 СМ. |
| TYPE | ТОП МАТРАК |
| MATERIAL | МЕМОРИ ПЯНА |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 140.00 см |
| THICKNESS | 3.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТЕКСТИЛ, ТРЕТИРАН С ЛАЙКА |
| EAN | 3800917011277 |
No documents were found for this product

English 












