ЕДНОЛИЦЕВ МАТРАК СИМЕОНОВ МЕМОРИ 90X200 СМ.
Код: 479791



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ПРУЖИНА ТИП БОНЕЛ С МЕМОРИ
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 90.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 25.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от3.11 €
/
6.08лв.
Цена: 117.50 €82.25 € / 160.87 лв.
Спести: 30 %
| Марка | СИМЕОНОВ |
| МОДЕЛ | МЕМОРИ 90X200 СМ. |
| ТИП | ЕДНОЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ПРУЖИНА ТИП БОНЕЛ С МЕМОРИ |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 25.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАЗЛИКА ВЪВ ВИСОЧИНАТА +/- 3СМ |
| EAN | 3800300290203 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











