ЕДНОЛИЦЕВ МАТРАК СИМЕОНОВ МЕМОРИ 90X200 СМ.
Code: 479791



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ЕДНОЛИЦЕВ
- MATERIAL : ПРУЖИНА ТИП БОНЕЛ С МЕМОРИ
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 90.00 см
- THICKNESS : 25.00 см
Shipping:
See credit plans
from3.11 €
/
6.08лв.
Price: 117.50 €82.25 € / 160.87 лв.
Save: 30 %
| Brand | СИМЕОНОВ |
| MODEL | МЕМОРИ 90X200 СМ. |
| TYPE | ЕДНОЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ПРУЖИНА ТИП БОНЕЛ С МЕМОРИ |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| THICKNESS | 25.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | РАЗЛИКА ВЪВ ВИСОЧИНАТА +/- 3СМ |
| EAN | 3800300290203 |
No documents were found for this product

English 











