ЕДНОЛИЦЕВ МАТРАК СИМЕОНОВ МЕМОРИ 160X200 СМ.
Код: 479797



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ПРУЖИНА ТИП БОНЕЛ С МЕМОРИ
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 160.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 25.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от5.27 €
/
10.31лв.
Лихва, такси и ГПР

10х13.96€
/
10х27.30лв.
Цена: 199.40 €139.58 € / 272.99 лв.
Спести: 30 %
| Марка | СИМЕОНОВ |
| МОДЕЛ | МЕМОРИ 160X200 СМ. |
| ТИП | ЕДНОЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ПРУЖИНА ТИП БОНЕЛ С МЕМОРИ |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 160.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 25.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАЗЛИКА ВЪВ ВИСОЧИНАТА +/- 3СМ |
| EAN | 3800300260206 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











