ЕДНОЛИЦЕВ МАТРАК СИМЕОНОВ МЕМОРИ 160X200 СМ.
Code: 479797



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ЕДНОЛИЦЕВ
- MATERIAL : ПРУЖИНА ТИП БОНЕЛ С МЕМОРИ
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 160.00 см
- THICKNESS : 25.00 см
Shipping:
See credit plans
from5.27 €
/
10.31лв.
Interest, fees and APR

10х13.96€
/
10х27.30лв.
Price: 199.40 €139.58 € / 272.99 лв.
Save: 30 %
| Brand | СИМЕОНОВ |
| MODEL | МЕМОРИ 160X200 СМ. |
| TYPE | ЕДНОЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ПРУЖИНА ТИП БОНЕЛ С МЕМОРИ |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 160.00 см |
| THICKNESS | 25.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | РАЗЛИКА ВЪВ ВИСОЧИНАТА +/- 3СМ |
| EAN | 3800300260206 |
No documents were found for this product

English 











