ДВУЛИЦЕВ МАТРАК PARADISE VERTU 160X200
Код: 238152



Офертата е валидна от 31.03.2026 до 30.04.2026
Кратко описание
- ТИП : ДВУЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 160.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 21.00 см
Доставка:
Цена: 469.37 €375.49 € / 734.39 лв.
Спести: 20 %
По клиентска поръчка
| Марка | PARADISE |
| МОДЕЛ | VERTU 160X200 |
| ТИП | ДВУЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 160.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 21.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МЕМОРИ ПЯНА В ТЕКСТИЛА |
| EAN | 3800154742972 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












