ДВУЛИЦЕВ МАТРАК PARADISE VERTU 160X200
Code: 238152
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 160.00 см
- THICKNESS : 21.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | PARADISE |
| MODEL | VERTU 160X200 |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 160.00 см |
| THICKNESS | 21.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | МЕМОРИ ПЯНА В ТЕКСТИЛА |
| EAN | 3800154742972 |
No documents were found for this product

English 












