ДВУЛИЦЕВ МАТРАК MAGNIFLEX GEL BLUE 82X190 СМ.
Код: 243538
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДВУЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 190.00 см
- ШИРИНА : 82.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 20.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от6.18 €
/
12.09лв.
| Марка | MAGNIFLEX |
| МОДЕЛ | GEL BLUE 82X190 СМ. |
| ТИП | ДВУЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 190.00 см |
| ШИРИНА | 82.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 20.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 192 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ОХЛАЖДАЩ ГЕЛ,СВАЛЯЩ СЕ КАЛЪФ |
| EAN | 3800917026448 |

Български 














