ДВУЛИЦЕВ МАТРАК MAGNIFLEX GEL BLUE 82X190 СМ.
Code: 243538
In stock
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- LENGTH : 190.00 см
- WIDTH : 82.00 см
- THICKNESS : 20.00 см
Shipping:
See credit plans
from6.18 €
/
12.09лв.
| Brand | MAGNIFLEX |
| MODEL | GEL BLUE 82X190 СМ. |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| LENGTH | 190.00 см |
| WIDTH | 82.00 см |
| THICKNESS | 20.00 см |
| WARRANTY | 192 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ОХЛАЖДАЩ ГЕЛ,СВАЛЯЩ СЕ КАЛЪФ |
| EAN | 3800917026448 |

English 














