ДВУЛИЦЕВ МАТРАК MAGNIFLEX GEL BLUE 160X200 СМ.
Код: 243542
Кратко описание
- ТИП : ДВУЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 160.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 20.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | MAGNIFLEX |
| МОДЕЛ | GEL BLUE 160X200 СМ. |
| ТИП | ДВУЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 160.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 20.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 192 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ОХЛАЖДАЩ ГЕЛ,СВАЛЯЩ СЕ КАЛЪФ |
| EAN | 3800917026486 |

Български 














