ДВУЛИЦЕВ МАТРАК MAGNIFLEX GEL BLUE 160X200 СМ.
Code: 243542
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 160.00 см
- THICKNESS : 20.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | MAGNIFLEX |
| MODEL | GEL BLUE 160X200 СМ. |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 160.00 см |
| THICKNESS | 20.00 см |
| WARRANTY | 192 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ОХЛАЖДАЩ ГЕЛ,СВАЛЯЩ СЕ КАЛЪФ |
| EAN | 3800917026486 |

English 














