ДВУЛИЦЕВ МАТРАК MAGNIFLEX ERGONOMICO PLUS 82X190 СМ.
Код: 499085
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДВУЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 190.00 см
- ШИРИНА : 82.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 19.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от5.29 €
/
10.35лв.
Лихва, такси и ГПР

10х14.00€
/
10х27.38лв.
| Марка | MAGNIFLEX |
| МОДЕЛ | ERGONOMICO PLUS 82X190 СМ. |
| ТИП | ДВУЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 190.00 см |
| ШИРИНА | 82.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 19.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 192 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЛОЙ ОТ МЕКИ ВЛАКНА В ТЕКСТИЛА |
| EAN | 3800917080402 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












