ДВУЛИЦЕВ МАТРАК MAGNIFLEX ERGONOMICO PLUS 82X190 СМ.
Code: 499085
In stock
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- LENGTH : 190.00 см
- WIDTH : 82.00 см
- THICKNESS : 19.00 см
Shipping:
See credit plans
from5.29 €
/
10.35лв.
| Brand | MAGNIFLEX |
| MODEL | ERGONOMICO PLUS 82X190 СМ. |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| LENGTH | 190.00 см |
| WIDTH | 82.00 см |
| THICKNESS | 19.00 см |
| WARRANTY | 192 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЛОЙ ОТ МЕКИ ВЛАКНА В ТЕКСТИЛА |
| EAN | 3800917080402 |
No documents were found for this product

English 













