ДВУЛИЦЕВ МАТРАК ISLEEP MEMO CARE 160X200 СМ.
Код: 493434
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДВУЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА С МЕМОРИ
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 160.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 20.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от12.54 €
/
24.53лв.
Лихва, такси и ГПР

10х33.20€
/
10х64.93лв.
| Марка | ISLEEP |
| МОДЕЛ | MEMO CARE 160X200 СМ. |
| ТИП | ДВУЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА С МЕМОРИ |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 160.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 20.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 192 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2 СМ. СЛОЙ МЕМОРИ ПЯНА |
| EAN | 3800917063788 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














