ДВУЛИЦЕВ МАТРАК ISLEEP MEMO CARE 160X200 СМ.
Code: 493434
In stock
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА С МЕМОРИ
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 160.00 см
- THICKNESS : 20.00 см
Shipping:
See credit plans
from12.54 €
/
24.53лв.
Interest, fees and APR

10х33.20€
/
10х64.93лв.
| Brand | ISLEEP |
| MODEL | MEMO CARE 160X200 СМ. |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА С МЕМОРИ |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 160.00 см |
| THICKNESS | 20.00 см |
| WARRANTY | 192 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | 2 СМ. СЛОЙ МЕМОРИ ПЯНА |
| EAN | 3800917063788 |
No documents were found for this product

English 














