ДВУЛИЦЕВ МАТРАК ISLEEP MEMO CARE 144X190 СМ.
Код: 230658
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП : ДВУЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА С МЕМОРИ
- ДЪЛЖИНА : 190.00 см
- ШИРИНА : 144.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 20.00 см
Купи на изплащане
от11.01 €
/
21.53лв.
Лихва, такси и ГПР

10х29.14€
/
10х56.99лв.
| Марка | ISLEEP |
| МОДЕЛ | MEMO CARE 144X190 СМ. |
| ТИП | ДВУЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА С МЕМОРИ |
| ДЪЛЖИНА | 190.00 см |
| ШИРИНА | 144.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 20.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2 СМ. СЛОЙ МЕМОРИ ПЯНА |
| EAN | 3800917026165 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











