ДВУЛИЦЕВ МАТРАК ISLEEP MEMO CARE 144X190 СМ.
Code: 230658


The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА С МЕМОРИ
- LENGTH : 190.00 см
- WIDTH : 144.00 см
- THICKNESS : 20.00 см
See credit plans
from9.26 €
/
18.11лв.
Interest, fees and APR

10х24.50€
/
10х47.92лв.
| Brand | ISLEEP |
| MODEL | MEMO CARE 144X190 СМ. |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА С МЕМОРИ |
| LENGTH | 190.00 см |
| WIDTH | 144.00 см |
| THICKNESS | 20.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | 2 СМ. СЛОЙ МЕМОРИ ПЯНА |
| EAN | 3800917026165 |
No documents were found for this product

English 











