ТРАПЕЗНА МАСА NORDIKA
Код: 230880


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МАСИВ+MDF
- ДЪЛЖИНА : 1200.00 мм
- ШИРИНА : 700.00 мм
- ВИСОЧИНА : 750.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.08 €
/
6.02лв.
Цена: 101.90 €81.52 € / 159.44 лв.
Спести: 20 %
| МОДЕЛ | NORDIKA |
| МАТЕРИАЛ | МАСИВ+MDF |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 1200.00 мм |
| ШИРИНА | 700.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 750.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ ДО 40КГ |
| EAN | 3800502421283 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










