ТРАПЕЗНА МАСА NORDIKA
Code: 230880


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : МАСИВ+MDF
- LENGTH : 1200.00 мм
- WIDTH : 700.00 мм
- HEIGHT : 750.00 мм
Shipping:
See credit plans
from3.08 €
/
6.02лв.
Price: 101.90 €81.52 € / 159.44 лв.
Save: 20 %
| MODEL | NORDIKA |
| MATERIAL | МАСИВ+MDF |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 1200.00 мм |
| WIDTH | 700.00 мм |
| HEIGHT | 750.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ ДО 40КГ |
| EAN | 3800502421283 |
No documents were found for this product

English 










