ТРАПЕЗНА МАСА CROSS 150-185/85/76
Код: 243153




Офертата е валидна от 26.05.2026 до 01.06.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ДЪЛЖИНА : 1500.00 мм
- ШИРИНА : 850.00 мм
- ВИСОЧИНА : 762.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от6.04 €
/
11.81лв.
Цена: 204.50 €160.00 € / 312.93 лв.
Спести: 21 %
| МОДЕЛ | CROSS 150-185/85/76 |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ+АНТРАЦИТ |
| ДЪЛЖИНА | 1500.00 мм |
| ШИРИНА | 850.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 762.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАЗТЕГНАТИ Р-РИ:1850/850/762ММ |
| EAN | 5949420630969 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













