ТРАПЕЗНА МАСА CROSS 150-185/85/76
Code: 243153




The offer is valid from 26.05.2026 until 01.06.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- LENGTH : 1500.00 мм
- WIDTH : 850.00 мм
- HEIGHT : 762.00 мм
Shipping:
See credit plans
from6.04 €
/
11.81лв.
Price: 204.50 €160.00 € / 312.93 лв.
Save: 21 %
| MODEL | CROSS 150-185/85/76 |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ+АНТРАЦИТ |
| LENGTH | 1500.00 мм |
| WIDTH | 850.00 мм |
| HEIGHT | 762.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | РАЗТЕГНАТИ Р-РИ:1850/850/762ММ |
| EAN | 5949420630969 |
No documents were found for this product

English 













