АКУМУЛАТОРНА МАШИНА ЗА ЗАТОЧВАНЕ НА ВЕРИГИ EINHELL GE-CS 18 Li-Solo
Код: 125313
Кратко описание
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 6500
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 108 мм
По клиентска поръчка
Продуктът е изчерпан
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | GE-CS 18 Li-Solo |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 6500 |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 108 мм |
| ДЕБЕЛИНА НА ДИСКА | 3.20 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 8.700 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825613858 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















