АКУМУЛАТОРНА МАШИНА ЗА ЗАТОЧВАНЕ НА ВЕРИГИ EINHELL GE-CS 18 Li-Solo
Code: 125313
Short Description
- IDLE SPEED 1/min : 6500
- OUTER DISC DIAMETER : 108 мм
Per customer request
The product is out of stock
| Brand | EINHELL |
| MODEL | GE-CS 18 Li-Solo |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| IDLE SPEED 1/min | 6500 |
| OUTER DISC DIAMETER | 108 мм |
| THICKNESS OF THE DISC | 3.20 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 8.700 kg |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 4006825613858 |
No documents were found for this product

English 

















