Цепене на дърва без усилия
Електрическата машина за цепене на дърва MTX значително улеснява процеса по цепене на трупи с диаметър 5-25 см и дължина до 50 см. Дървата за огрев се цепят бързо и не изискват почти никакви усилия от страна на оператора.

Български 

| Марка | MTX |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1500 W |
| СИЛА НА ЦЕПЕНЕ | 5 t |
| ХИДРАВЛИЧНО НАЛЯГАНЕ | 20 MPa |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА ДЪРВОТО | 25 см |
| МИН ДИАМЕТЪР НА ДЪРВОТО | 5 см |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА ДЪРВОТО | 50 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 52.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4044996181486 |