Цепене на дърва без усилия
Електрическата машина за цепене на дърва MTX значително улеснява процеса по цепене на трупи с диаметър 5-25 см и дължина до 50 см. Дървата за огрев се цепят бързо и не изискват почти никакви усилия от страна на оператора.

English 

| Brand | MTX |
| POWER CONSUMPTION | 1500 W |
| SPLITTING FORCE | 5 t |
| HYDRAULIC PRESSURE | 20 MPa |
| MAX LOG DIAMETER | 25 см |
| MIN LOG DIAMETER | 5 см |
| MAX LOG LENGTH | 50 см |
| PRODUCT WEIGHT | 52.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4044996181486 |