МАРКУЧ РАЗГЪВАЩ СЕ 12.5M HOZELOCK 81121240
Код: 131170
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 12.50 m
- ДИАМЕТЪР MM : 18.00 mm
- НАЛЯГАНЕ : 10.0 bar
Доставка:
| Марка | HOZELOCK |
| МОДЕЛ | 81121240 |
| ДЪЛЖИНА | 12.50 m |
| ДИАМЕТЪР MM | 18.00 mm |
| НАЛЯГАНЕ | 10.0 bar |
| ТИП | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР | 5/32" |
| ТЕМПЕРАТУРА | +60 / -15 C |
| EAN | 5010646062084 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























