МАРКУЧ РАЗГЪВАЩ СЕ 12.5M HOZELOCK 81121240
Code: 131170
In stock
Short Description
- LENGTH : 12.50 m
- DIAMETER MM : 18.00 mm
- PRESSURE : 10.0 bar
Shipping:
| Brand | HOZELOCK |
| MODEL | 81121240 |
| LENGTH | 12.50 m |
| DIAMETER MM | 18.00 mm |
| PRESSURE | 10.0 bar |
| TYPE | НА БРОЙ |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| SIZE | 5/32" |
| TEMPERATURE | +60 / -15 C |
| EAN | 5010646062084 |
No documents were found for this product

English 

























