МАРКУЧ 50M 3/4" CLASSIC GARDENA 18025-20
Код: 464651
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 50.00 м
- ДИАМЕТЪР MM : 19.00 мм
- НАЛЯГАНЕ : 22.0 bar
Доставка:
Купи на изплащане
от4.24 €
/
8.29лв.
Лихва, такси и ГПР

10х11.23€
/
10х21.96лв.
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | 18025-20 |
| ДЪЛЖИНА | 50.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ | 3/4" |
| ДИАМЕТЪР MM | 19.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 22.0 bar |
| ТИП | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН/ ОРАНЖЕВ/ СИВ |
| ГАРАНЦИЯ | 144 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500002325 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























