МАРКУЧ 50M 3/4" CLASSIC GARDENA 18025-20
Code: 464651
In stock
Short Description
- LENGTH : 50.00 м
- DIAMETER MM : 19.00 мм
- PRESSURE : 22.0 bar
Shipping:
See credit plans
from4.24 €
/
8.29лв.
Interest, fees and APR

10х11.23€
/
10х21.96лв.
| Brand | GARDENA |
| MODEL | 18025-20 |
| LENGTH | 50.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES | 3/4" |
| DIAMETER MM | 19.00 мм |
| PRESSURE | 22.0 bar |
| TYPE | НА БРОЙ |
| COLOUR | ЧЕРЕН/ ОРАНЖЕВ/ СИВ |
| WARRANTY | 144 MONTHS |
| EAN | 4078500002325 |
No documents were found for this product

English 























