МАРКУЧ 25M 3/4" HOZELOCK 6225
Код: 482513
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 25.00 м
- ДИАМЕТЪР MM : 19.00 мм
- НАЛЯГАНЕ : 20.0 bar
Доставка:
| Марка | HOZELOCK |
| МОДЕЛ | 6225 |
| ДЪЛЖИНА | 25.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ | 3/4" |
| ДИАМЕТЪР MM | 19.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 20.0 bar |
| ТИП | НА БРОЙ |
| EAN | 5010646056786 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























