МАРКУЧ 25M 3/4" HOZELOCK 6225
Code: 482513
In stock
Short Description
- LENGTH : 25.00 м
- DIAMETER MM : 19.00 мм
- PRESSURE : 20.0 bar
Shipping:
| Brand | HOZELOCK |
| MODEL | 6225 |
| LENGTH | 25.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES | 3/4" |
| DIAMETER MM | 19.00 мм |
| PRESSURE | 20.0 bar |
| TYPE | НА БРОЙ |
| EAN | 5010646056786 |
No documents were found for this product

English 























