МАРКУЧ 25M 1/2" CLABER 119124
Код: 122929
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 25.00 м
- ДИАМЕТЪР MM : 12.00 мм
- НАЛЯГАНЕ : 30.0 bar
| Марка | CLABER |
| МОДЕЛ | 119124 |
| ДЪЛЖИНА | 25.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM | 12.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 30.0 bar |
| ТИП | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ | СИВ |
| EAN | 8000625091249 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























