МАРКУЧ 25M 1/2" CLABER 119124
Code: 122929
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- LENGTH : 25.00 м
- DIAMETER MM : 12.00 мм
- PRESSURE : 30.0 bar
| Brand | CLABER |
| MODEL | 119124 |
| LENGTH | 25.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES | 1/2" |
| DIAMETER MM | 12.00 мм |
| PRESSURE | 30.0 bar |
| TYPE | НА БРОЙ |
| COLOUR | СИВ |
| EAN | 8000625091249 |
No documents were found for this product

English 























