МАРКУЧ 25M 3/4" CLABER 119128
Code: 122930
In stock
Short Description
- LENGTH : 25.00 m
- DIAMETER MM : 19.00 mm
- PRESSURE : 24.0 bar
Shipping:
| Brand | CLABER |
| MODEL | 119128 |
| LENGTH | 25.00 m |
| DIMENSIONS IN INCHES | 3/4" |
| DIAMETER MM | 19.00 mm |
| PRESSURE | 24.0 bar |
| TYPE | НА БРОЙ |
| COLOUR | СИВ |
| EAN | 8000625091287 |
No documents were found for this product

English 























