МАРКУЧ 20M 3/4" FISKARS 1027109
Код: 117657
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 20.00 m
- ДИАМЕТЪР MM : 19.00 mm
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ | 1027109 |
| ДЪЛЖИНА | 20.00 m |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ | 3/4" |
| ДИАМЕТЪР MM | 19.00 mm |
| ТИП | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | UV ЗАЩИТА |
| EAN | 6411501511348 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























