МАРКУЧ 20M 3/4" FISKARS 1027109
Code: 117657
Short Description
- LENGTH : 20.00 m
- DIAMETER MM : 19.00 mm
Shipping:
Per customer request
| Brand | FISKARS |
| MODEL | 1027109 |
| LENGTH | 20.00 m |
| DIMENSIONS IN INCHES | 3/4" |
| DIAMETER MM | 19.00 mm |
| TYPE | НА БРОЙ |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | UV ЗАЩИТА |
| EAN | 6411501511348 |
No documents were found for this product

English 























