МАРКУЧ 20M 1/2" SOLID M-L FISKARS FS 1076060
Код: 235678
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 20.00 м
- ДИАМЕТЪР MM : 13.00 мм
- НАЛЯГАНЕ : 30.0 bar
Доставка:
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ | FS 1076060 |
| ДЪЛЖИНА | 20.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM | 13.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 30.0 bar |
| ТИП | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 6411501706966 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























