МАРКУЧ 20M 1/2" SOLID M-L FISKARS FS 1076060
Code: 235678
In stock
Short Description
- LENGTH : 20.00 м
- DIAMETER MM : 13.00 мм
- PRESSURE : 30.0 bar
Shipping:
| Brand | FISKARS |
| MODEL | FS 1076060 |
| LENGTH | 20.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES | 1/2" |
| DIAMETER MM | 13.00 мм |
| PRESSURE | 30.0 bar |
| TYPE | НА БРОЙ |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 6411501706966 |
No documents were found for this product

English 


























