МАРКУЧ 20M 1/2" FISKARS 1027102
Код: 117656
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 20.00 m
- ДИАМЕТЪР MM : 13.00 mm
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ | 1027102 |
| ДЪЛЖИНА | 20.00 m |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM | 13.00 mm |
| ТИП | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | UV ЗАЩИТА |
| EAN | 6411501511270 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























