МАРКУЧ 20M 1/2" FISKARS 1027102
Code: 117656
Short Description
- LENGTH : 20.00 m
- DIAMETER MM : 13.00 mm
Shipping:
Per customer request
| Brand | FISKARS |
| MODEL | 1027102 |
| LENGTH | 20.00 m |
| DIMENSIONS IN INCHES | 1/2" |
| DIAMETER MM | 13.00 mm |
| TYPE | НА БРОЙ |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | UV ЗАЩИТА |
| EAN | 6411501511270 |
No documents were found for this product

English 























