КОМПЛЕКТ МАРКУЧ 20M 1/2" BASIC GARDENA 18970-29
Код: 220638
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 20.00 м
- ДИАМЕТЪР MM : 13.00 мм
- НАЛЯГАНЕ : 20.0 bar
Доставка:
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | 18970-29 |
| ДЪЛЖИНА | 20.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM | 13.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 20.0 bar |
| ТИП | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ | ОРАНЖЕВ |
| РАЗМЕР | 1/2 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | UV |
| EAN | 4066407001732 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























