КОМПЛЕКТ МАРКУЧ 20M 1/2" BASIC GARDENA 18970-29
Code: 220638
In stock
Short Description
- LENGTH : 20.00 м
- DIAMETER MM : 13.00 мм
- PRESSURE : 20.0 bar
Shipping:
| Brand | GARDENA |
| MODEL | 18970-29 |
| LENGTH | 20.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES | 1/2" |
| DIAMETER MM | 13.00 мм |
| PRESSURE | 20.0 bar |
| TYPE | НА БРОЙ |
| COLOUR | ОРАНЖЕВ |
| SIZE | 1/2 |
| ADDITIONAL INFORMATION | UV |
| EAN | 4066407001732 |
No documents were found for this product

English 


























