КОМПЛЕКТ МАРКУЧ 15M 1/2" CELLFAST 10-091
Код: 122797
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 15.00 м
- ДИАМЕТЪР MM : 12.50 мм
- НАЛЯГАНЕ : 20.0 bar
Доставка:
| Марка | CELLFAST |
| МОДЕЛ | 10-091 |
| ДЪЛЖИНА | 15.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM | 12.50 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 20.0 bar |
| ТИП | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| РАЗМЕР | 1/2" |
| ТЕМПЕРАТУРА | +50 / -10 C |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С КОНЕКТОРИ И СТРУЙНИК |
| EAN | 5907512603567 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























